Skelbimai tėvams

 „Vaikų priėmimas į Vilniaus rajono švietimo įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupes“ https://svietimas.vrsa.lt/go.php/lit/IMG/1099/1

 „Vaikų priėmimas į Vilniaus rajono švietimo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupes 2021–2022 mokslo metams“  https://svietimas.vrsa.lt/go.php/lit/IMG/1100/1

VAIKŲ PRIĖMIMAS Į VILNIAUS RAJONO ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPES 

Informuojame, kad vaikų priskyrimas į ikimokyklinio ugdymo grupes prasideda einamųjų metų balandžio 1 d. Grupės formuojamos einamųjų metų rugsėjo 1 d.

Į laisvas vietas jau sudarytose ikimokyklinio ugdymo grupėse vaikai priskiriami nuolat.

Daugiau informacijos: https://vrsa.lt/go.php/lit/Placiau/12268

SVARBI INFORMACIJA TĖVAMS, AUGINANTIEMS PRIEŠMOKYKLINIO  AMŽIAUS VAIKUS 

Prašymo forma

Priėmimo tvarka

Svarbi informacija tėvams, auginantiem priešmokyklinio amžiaus vaikus

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO VILNIAUS RAJONO SAVIVALDYBĖS ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE KARANTINO METU

VR įsak dėl ugdymo karantino metu suvestinė

Nedarbingumas ir ligos išmokos tęsiantis pandemijai: ką svarbu žinoti 2021 metais?

Nedarbingumas ir ligos išmokos tęsiantis pandemijai: ką svarbu žinoti 2021 metais? | Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija (lrv.lt)

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO VILNIAUS RAJONO SAVIVALDYBĖS

Nuo šeštadienio – karantinas visoje Lietuvoje

 https://vrsa.lt/go.php/lit/Placiau/11415

VYRIAUSYBĖS NUTARIMAS DĖL UGDYMO PROCESO

Sprendimas dėl ikimokyklinio ugdymo

Dėl mokesčio už vaiko maitinimą ir ugdymo reikmių tenkinimą karantino metu 

          Informuojame, kad Vyriausybei paskelbus karantiną, vaikai, kurie ugdomi pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, lankys darželius ir mokyklas įprastai. Įstaigos nėra uždaromos.

      Mokestis už vaiko maitinimą ir ugdymo reikmių tenkinimą Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatomas vadovaujantis tvarkos aprašu (toliau – Tvarka), patvirtintu Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2017 m. birželio 30 d. sprendimu Nr. T3-279.

               Vadovaujantis Tvarkos 13.8. punktu Tėvai (globėjai, rūpintojai) nemoka mokesčio už vaiko maitinimą už nelankytas dienas švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, už kiekvieną mėnesio dieną, jei vaikas nelanko įstaigos dėl ekstremalių įvykių. Mokestis už ugdymą yra mokamas ir toliau, nes įstaigos nėra uždarytos, ugdymas vykdomas.

               Primename, kad priešmokyklinis ugdymas yra privalomas, todėl vadovaujantis Švietimo įstatymu tėvai privalo užtikrinti vaiko punktualų ir reguliarų švietimo įstaigos lankymą

 PRIĖMIMAS Į DARŽELIUS

1.  Priėmimas į darželius tik per https://www.registruok.lt/ ;

2. Priėmimo į darželius tvarka https://www.registruok.lt/go.php/Priemimo-i-darzelius-tvarka671288

PAGALBOS VAIKAMS LINIJA

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba), atsižvelgdama į tai, kad Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyva 2020 m. paskelbti Vaikų emocinės gerovės metais bei į tai, kad šių metų pavasario situacija Lietuvoje dėl COVID–19 (koronaviruso infekcijos) ir jos grėsmės neigiamai paveikė žmonių emocinę sveikatą, o karantino laikotarpiu pakitęs gyvenimo būdas išryškino santykių šeimose problemas (teisėsaugos duomenimis, daugėjo smurto artimoje aplinkoje atvejų ir kt.) ir ypač pažeidžiami tapo vaikai, kurie prasidėjus naujiems mokslo metams sugrįžo į mokyklas,   prašo patalpinti savo interneto svetainėje Pagalbos vaikams linijos (toliau – PVL) reklaminį skydelį, kuriuo kviečiama pasinaudoti teikiama paslauga – tiesiogine konsultacija („online“). Reklaminį skydelį galima rasti paspaudus interneto nurodą http://impartner.lt/ads/pagalba_vaikams/201612/pagalba_vaikams_konsult_180x150_04/pagalba_vaikams_konsult_180x150_02.html (reklaminis skydelis turėtų būti su nuoroda į http://www.pagalbavaikams.lt/lt.php/pagrindinis.html ).

Papildomai informuojame, kad PVL konsultuoja vaikus ir suaugusiuosius, besikreipiančius dėl vaikų, kai reikalinga kitų įstaigų ar institucijų pagalba (vaikas patiria smurtą mokykloje ar namuose, žino, kad kitas vaikas yra skriaudžiamas ar kt.), besikreipiančiojo sutikimu (pageidaujant užtikrinamas besikreipiančiojo anonimiškumas), inicijuoja pagalbos vaikui teikimą.

Taip pat pažymime, kad su PVL galima susisiekti šiais kontaktais:

–                        nemokamu telefono numeriu 116 111 (į skambučius visų pirma atsiliepia Vaikų linijos savanoriai, kurie, kai reikalinga kitų įstaigų ar organizacijų pagalba, skambinančiuosius, esant jų sutikimui, sujungia su PVL konsultantu tolesniam pagalbos organizavimui);

–                        elektroniniu paštu info@pagalbavaikams.lt arba skyrybos@pagalbavaikams.lt;

–                        tiesioginėmis konsultacijomis „online” (interneto svetainėje www.pagalbavaikams.lt pagrindinio puslapio kairės pusės apačioje rašant skiltyje konsultuokis tiesiogiai) PVL konsultantų darbo metu, darbo dienomis nuo 11 iki 19 val.

VISKAS, KĄ TURITE ŽINOTI APIE NEMOKAMĄ MAITINIMĄ IR PARAMĄ MOKINIO REIKMENIMS

rajono savivaldybė/Samorząd Rejonu Wileńskiego

Rugpjūčio 31 d., 16:27  · 

Informuojame, kad nuo š. m. rugsėjo 1 d. Vilniaus rajone pradeda veikti centralizuota elektroninė vaikų registracijos į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes sistema.

Nuo šiol užregistruoti vaikus į Vilniaus rajono savivaldybės pavaldumo darželius ar ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes, veikiančias mokyklose tėveliai galės elektroniniu būdu.

Norint užregistruoti vaiką į Vilniaus rajono savivaldybei pavaldžias ugdymo įstaigas, tą galima padaryti svetainėje www.vrsa.lt dešinėje pusėje paspaudus nuorodą Priėmimas į darželius. Tiesioginė nuoroda į registracijos sistemą: registruok.lt/vilniausraj.

Kilus klausimams, galite kreiptis į Švietimo skyriaus vyriausiąją specialistę Giedrę Vaičiūnienę, tel.+370 (5) 240 1243, el. p. giedre.vaiciuniene@vrsa.lt

INFORMACIJA – MIELI TĖVELIAI

DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ

PRAŠYMAS DĖL VAIKO PRIEŽIŪROS IR UGDYMO PASLAUGŲ ORGANIZAVIMO KARANTINO LAIKOTARPIU

DĖL VAIKŲ PRIEŽIŪROS ORGANIZAVIMO ĮSTAIGOSE

Kaip ir kas gali kreiptis į savivaldybę dėl vaikų priežiūros darželiuose:

Rekomendacijos dėl vaikų priežiūros paslaugų organizavimo karantino metu

Sprendimas dėl vaikų priežiūros organizavimui įstaigose, 2020-04-23-, V-977

INFORMACIJA DĖL KORONOVIRUSO:

KAIP ELGTIS VIEŠOSE VIETOSE KARANTINO METU….

2020-03-19 Nr. V-453A. Veryga dėl elgesio parkuose

https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso

Rekomendacijos dėl apsaugos priemonių

Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms

Plakatas (1)      

lankstinukas (1) (1)                               

                             GERBIAMI TĖVELIAI !!!

Valčiūnų vaikų lopšelis-darželis prisijungė prie aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojame“.

Prašome Jus prisijungti prie darželio bendruomenės ir aktyviai rinkti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekas, jų nešalinti su kitomis buityje susidarančiomis atliekomis, o atnešti  į darželyje esančius specialius kibirus.

Darželio bendruomenėParašykite komentarą