Vaiko gerovės komisija

1. Janė Kovger – pirmininkė (direktorė)

2. Irena Lisovskienė –  (socialinis pedagogas )

3. Anželika Jachimovičienė – narė (direktoriaus pavaduotoja ugdymui)

4. Marija Savickienė – narė (mokytoja dirbanti pagal IUP)

5. Rasa Konova – narė (mokytoja dirbanti pagal IUP)

6. Diana Dovkša – narė (mokytoja dirbanti pagal IUP)

7. Regina Chont – narė (mokytoja dirbanti pagal IUP)

8. Viktorija Dailydienė – narė (mokytoja dirbanti pagal IUP)

9. Elena Ziaziulia – narė (mokytoja dirbanti pagal IUP)

10. Viktorija Aviženis – narė (meninio ugdymo mokytoja dirbanti pagal IUP)

11. Anastasiya Markevič – narė (mokytoja dirbanti pagal IUP)

„Didžiausias mokytojo (auklėtojo) menas ir įžvalgiausia mokyklos (darželio) politika – atpažinti vaiko problemą ir tenkinti jo specialiuosius poreikius taip, kad vaikas nesijaustų kitoks, kad jam nesusiformuotų nepilnavertiškumo jausmas”. (A.Ališauskas, 2001)

Vaiko gerovės komisija (toliau vadinama – komisija) savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, švietimo ir specialiojo ugdymo įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Švietimo ir mokslo ministerijos teisės aktais ir šiais nuostatais.

Vaiko gerovės komisijos paskirtis – organizuoti ir koordinuoti prevencinį darbą, švietimo pagalbos teikimą, saugios ir palankios vaiko ugdymui aplinkos kūrimą, švietimo programų pritaikymą vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, atlikti mokinio specialiųjų ugdymosi poreikių (išskyrus poreikius, atsirandančius dėl išskirtinių gabumų) pirminį įvertinimą ir atlikti kitas su vaiko gerove susijusias funkcijas.

VGK 2023-2024 m.m. veiklos planas

VGK 2019-2020 m.m. veiklos planas