Festivalis „SKAMBANTYS LAŠIUKAI“

     2022-11-08 d. Valčiūnų vaikų lopšelio-darželio „Žiogelių“ gr. ugdytiniai kartu su meninio ugdymo mokytoja Viktorija Aviženis ir mokytoja Diana Dovkša dalyvavo dainos festivalyje, skirtam Vilniaus miesto ir rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams „SKAMBANTYS LAŠIUKAI“, kuris vyko Riešės gimnazijoje.

     Festivalio metu skambėjo gražiausios rudens dainelės, kurias atliko vaikučiai iš Vilniaus miesto ir rajono mokyklų ir darželių. Valčiūnų vaikų lopšelio-darželio vaikučiai grojant įvairiais  muzikiniais instrumentais, atliko mokytojos Viktorijos Aviženis sukurtą dainelę „Sodelio orkestras“. Festivalį vainikavo visų dalyvių bendra daina „Lietaus išdaigos“.

Įrašas paskelbtas temoje Neklasifikuota. Išsisaugokite pastovią nuorodą.