Derliaus šventė Juodšilių seniūnijoje

     Vos pasibeldus ponui Rugsėjui, mūsų darželio kolektyvas kartu su auklėtiniais, bei jų tėveliais suskubo ruoštis pasirodymui, jau tradicine tapusioje Juodšilių Derliaus šventėje, kurią organizavo Juodšilių seniūnija.

     Rugsėjo 11 diena vyko šiš nuostabus spalvingas renginys, kuriame tarp daugybės talentingų kolektyvų puikiai pasirodė mūsų darželio vaikai kartu su auklėtojomis. Skambėjo specialai šių metų šventei kurtos dainos, o klausytojai negailėjo aplodismentų atlikėjams,

     Derliaus šventę papuošė ne tik seniūnijos švietimo įstaigų sceniniai pasirodymai, bet ir tradiciški svetingi „kiemeliai“, tarp kurių  ir mūsų darželio puošnusis malūnas, vežimas su rudenėlio gėrybėmis, auklėtinių bei jų tėvelių kurtomis kompozicijomis ir  keptais skanumynais.

    Vaišinome šventės svečius, dalinomės geromis emocijomis, bendravome, klausėmes koncerto, smagiai dainavome kartu. Nuostabi mokslo metų pradžia, įkvepianti tolimesniems metų projektams.

                                                                      Nuoširdžiai dėkojame visai darželio bendruomenei

Įrašas paskelbtas temoje Neklasifikuota. Išsisaugokite pastovią nuorodą.