Festivalis „SPORTAS STEBUKLŲ ŠALYJE“

     Vilniaus r. Valčiūnų vaikų lopšelio-darželio „Žiogelių“ grupės ugdytiniai, kartu su mokytojomis Anželika Jachimovičiene ir Irena Lisovskiene dalyvauja Respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Šio projekto tikslas didinti vaikų fizinį aktyvumą, nuo mažens ugdyti įprotį sportuoti bei skatinti pozityvų požiūrį į aktyvią gyvenseną. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

     I etapas  – 8 virtualios fizinio ugdymo pamokėlės buvo vykdomos įstaigoje nuo 2022 02 01 iki 2022 03 31. Vaikai kas dieną mankštinosi pagal organizatorių pateiktas rekomendacijas. Taisyklingas, nežalojantis sportas vaikams yra nepaprastai svarbus. Tinkamas sportavimas gali svariai prisidėti prie fizinės, emocinės ir socialinės vaikų raidos. Reguliari mankšta vaikams leidžia išvystyti taisyklingą laikyseną bei padeda augti stipriems ir energingiems.

     2022 m. balandžio 27 dieną Vilniaus r. Valčiūnų vaikų lopšelyje-darželyje vyko II etapas – festivalis „Sportas stebuklų šalyje“. Renginys prasidėjo iškilmingomis eitynėmis, bendra visos darželio bendruomenės mankšta. Meninio ugdymo mokytoja Viktorija Aviženis, mokytojos Diana Dovkša ir Viktorija Dailydienė paruošė cirko programą, į kurią įtraukė ir ugdytinius, viena iš jų Ieva Mendus, kuri atliko meninės gimnastikos pasirodymą. Mokytojos Marija Savickienė ir Regina Chont organizavo įvairias estafetes, judriuosius ir sportinius žaidimus bei futboliuką. Aktyvi sportinė veikla džiugino vaikus. Tai buvo graži emocijų, palaikymo, judesio ir draugystės šventė, kurią vainikavo apdovanojimų ceremonija. Darželio direktorė Janė Kovger visoms grupėms  įteikė taures, medalius ir diplomus.

     Dėkojame visai darželio bendruomenei už idėjas, pagalbą organizuojant festivalį „Sportas stebuklų šalyje“.

Festivalio iniciatorės ir koordinatorės Anželika Jachimovičienė ir Irena Lisovskienė

Įrašas paskelbtas temoje Neklasifikuota. Išsisaugokite pastovią nuorodą.