MANO LIETUVA

Myliu mamą, tėtį, sesę.

Myliu Lietuvą delne.

Myliu saulę, kuri šviečia

Mano kambario lange.

Myliu savo gimtą kraštą,

Sodą, žydinčius laukus.

Myliu paukštį, kuris neša

Žinią – tuoj pavasaris pabus.

Kovo 11- oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Šios dienos įvykių reikšmę supranta visi Lietuvos piliečiai ir kiekvienas savaip.

Vaikams  tai gimtadienis – šventė linksma ir šurmulinga, kur susipina palinkėjimai ir dovanos, dainos ir skambus juokas. Ta proga įstaigos pedagogės, kartu su vyresniais vaikais paruošė žymios legendos „Jūratė ir Kastytis“ inscenizaciją. Mažieji žiūrovai spindinčiomis akimis stebėjo žmogaus ir undinės draugystę, bei klausėsi lydinčių dainų. Darželio ugdytiniai deklamavo eiles LIETUVAI. Ši diena darželyje, tai šilumos, jautrių žodžių ir melodijų dovana nuo mūsų visų Lietuvai. Su gimtadieniu, Lietuva, Tave.

Įrašas paskelbtas temoje Neklasifikuota. Išsisaugokite pastovią nuorodą.