„LIETUVA BRANGI“

     Norint vaikui paaiškinti mūsų šaliai svarbius momentus, ugdyti pasididžiavimo jausmą pirmiausia reikėtų nepamiršti, kad vaikai atsimena ir supranta įvairius dalykus per emocijas – arba labai teigiamas, arba neigiamas, tad norėdami ugdyti vaikus gerais piliečiais visų pirma turime suteikti jiems smagią pilietiškumo patirtį. Įvairios šventės, minėjimai yra puiki proga šių patirčių sukurti kuo daugiau. Istorines detales ir sunkiąją istorijos pusę jau vėliau, mokykloje, vaikas po truputį išmoks ir suvoks, o ankstyvajame amžiuje pilietiškumo ugdymo pagrindas turėtų būti malonios emocijos.

      Vasario 17 dieną  darželyje vyko minėjimas skirtas Vasario 16 – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Vaikai dainavo dainas, šoko l.l. ratelius, žaidė l.l. žaidimus. Taip perteikdami žinias tikimės, kad vaikai užaugs pilietiški, gerbs ir mylės savo Tėvynę Lietuvą. Organizatorės: meninio ugdymo mokytoja Viktorija Aviženis, mokytoja Elena Ziazulia dirbanti pagal IUP, mokytoja metodininkė Anželika Jachimovičienė dirbanti pagal IUP.

Įrašas paskelbtas temoje Neklasifikuota. Išsisaugokite pastovią nuorodą.