SVARBI INFORMACIJA

Gerbiami tėveliai,

Anksčiau esame Jus informavę, kad Valčiūnų vaikų lopšelyje – darželyje prasidės pastato modernizavimo darbai bei pastato vidaus apdailos remonto darbai.

Norime Jus informuoti, kad nuo š. m. sausio 17 d. šie darbai prasidės.

Kadangi mūsų vaikučiai ir darbuotojai (tikriausiai ir tėveliai) norėtų, kad kuo ilgiau išliktume savo darželio patalpose. Todėl su rangovais, kurie atliks remonto darbus, buvo sutarta, kad darbus dirbs etapais. Pirma remontuos vieną darželio pusę, po to kitą.

Nuo 2022 m. sausio mėn. 17 d. bus pradedamos I gr., II gr. ir III gr. remontai. Šių grupių vaikučiai, persikels į IV gr. ir V gr. (iš kitos darželio pusės). Kadangi grupėse yra miegamieji kambariai, jie bus tinkamai panaudoti į vaikų žaidimų kambarius.

Remonto metu sieksime, kad kuo daugiau patogumų būtų vaikučiams ir tėveliams.

Apie remonto darbų eigą, kitus darbo eigos pakeitimus informuosime jus remonto darbų eigoje.

Atsiprašome už tam tikrus būsimus nepatogumus.

Daugiau informacijos tel. (8-5) 249 31 39, mob. 864028733

Įrašas paskelbtas temoje Neklasifikuota. Išsisaugokite pastovią nuorodą.