Respublikinis ikimokyklinių ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projektas „ŠALTUKAS PIEŠIA ANT LANGŲ“

Popieriaus karpinių menas nuo seno yra paplitęs po visa pasauli. Senovėje popierinius karpinius naudodavo žibalinių lempu gaubtuvus ,indų lentynas ,paveikslų rėmus, taip pat sudėtingesniais karpiniais puošdavo namų langus .Amžiaus bėgant popieriaus karpinių atlikimo technika tapo įvairesnė, platesnio turinio. Karpiniai yra nematomoji ir jautri gija, jungianti mus su Lietuva ,kviečianti nepamiršti kur yra kiekvieno žmogaus šaknys ,ir skatinti apie tai daug plačiau mąstyti.

Valčiūnų vaikų l/d buvo organizuota respublikinė ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų karpiniu nuotraukų  paroda “Šaltukas  piešia ant langų.” Šio projekto iniciatorės: Valčiūnų  vaiku l/d vyr. mokytojos:  Marija Savickienė ir Regina Chont .

Projekto parodos tikslas-puoselėti Lietuvos tautinį paveldą, skatinti pedagogų kūrybiškumą, siekti sukurti  palankią ugdymosi aplinką visų vaikų kultūrinei ,socialinei, saviraiškai ir kūrybiškumui. Skatinti vaikų domėjimąsi  lietuvių liaudies amatais, supažindinti su karpiniais formalioje ir neformalioje ugdymo veikloje. Skatinti Lietuvos  ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendradarbiavimą.

Nuoroda į parodos įrašą

https://www.youtube.com/watch?v=yTevli5au5I

Įrašas paskelbtas temoje Neklasifikuota. Išsisaugokite pastovią nuorodą.