Darželio modernizavimas

Gerbiami tėveliai,

Informuojame, kad dviejų mėnesių bėgyje prasidės Valčiūnų vaikų lopšelio-darželio išorės pastato modernizavimo remonto darbai bei pastato vidaus kapitalinio remonto darbai. Jų metu bus apšiltintas išorės pastato stogas, sienos, cokolis, įrengtas pandusas neįgaliesiems. Vidaus darbus apims elektros sistemos, šildymo  sistemos, vandentiekio bei kanalizacijos remonto darbai. Bus suremontuotos visos darželio grupių, kabinetų, virtuvės, skalbyklos bei kitos patalpos.

Todėl tėvelių, vaikučių bei darželio darbuotojų laukia tam tikri iššūkiai, laikini nepatogumai, neįprastos vaikučių lankymo bei darželio darbuotojų darbo sąlygos.

Pagal projektą darbai tęsis dvylika mėn. (metus). Remontas planuojamas dviem etapais: pirmuoju etapu remontuojama išorės pastato apšiltinimo darbai. Antruoju – vidaus darželio darbai. Planuojama remontuoti viena darželio pastato pusė iš kurios vaikučiai bus perkelti į kitoje darželio pastato pusėje esančias grupes (miegamuosius). Po to bus remontuojama kita darželio pastato pusė. Įėjimas į darželį bus toje pusėje, kurioje dirbs grupės. Dėl vaikų saugumo koridoriuje laikinai bus įrengta pertvara, tam, kad niekas negalėtų patekti į remontuojamąją darželio dalį.

Manome, kad esant būtinumui (geriausiu atveju vasaros laikotarpiu) darželis bus uždarytas dėl kapitališkai remontuojamos virtuvės, valgyklos, skalbyklos, vandentiekio bei kanalizacijos vamzdžių keitimo ir t. t.

Tikimės, kad atsiras šeimų, kurios turės galimybę remonto metu nevesti vaikučių į darželį. Tiems vaikučiams, kuriems labai reikalingas darželis, ieškosime galimybių lankyti aplink esančius darželius.

Prašome tėvelių būti kantriems ir supratingiems. Gyvenkime su viltimi, kad po darželio remonto darbų, visa bendruomenė džiaugsimės šviesiu, atnaujintu, moderniu, visus šiuolaikiniams reikalavimams atitinkančiu darželiu. Mes šito taip ilgai laukėme.

Apie remonto darbų eigą, darželio uždarymą, kitus darbo eigos pakeitimus informuosime Jus remonto darbų eigoje.

Atsiprašome už tam tikrus būsimus nepatogumus.

Daugiau informacijos te. (8-5) 249 31 39, mob. 864028733

Pagarbiai,

Direktorė

Įrašas paskelbtas temoje Neklasifikuota. Išsisaugokite pastovią nuorodą.